concept design

 1. ההחלטה הנכונה בעת בחירת הבית / דירה  
  ההמלצה הגורפת היא לפנות למעצבת כבר בעיצומו של תהליך איתור הנכס.
  המעצבת יכולה להעריך את הפוטנציאל של הדירה ואת עלות העבודה שתידרש על מנת להפוך קירות לחלל נוח ומותאם אישית לצרכיכם וטעמכם האסתטי. כשתהיה בידכם תמונת תקציב מלאה לגבי כל נכס שאתם שוקלים לרכוש, יהיה קל יותר לבצע בחירה סופיתמושכלת.
 2. מה אתם רוצים בעצם?
  הבעל חולם על עיצוב בגוונים כהים, אשתו מפנטזת על סגנון ים תיכוני, והילדים? הם בכלל רוצים לשחק כדורגל. וזו לא האפשרות הגרועה ביותר. מה עושים כשיש תשוקות סותרות בתוך אותו הראש?
  לפעמים רוצים לבשל הכל ביחד – כל החומרים האהובים בסיר אחת ולתבל את זה עם כל התבלינים האהובים עליכם. אבל אנחנו לא מבינים שהמנה המוגמרת תראה תטעם אחרת לגמרי ממה שדמיינו.
  תפקיד מעצבת הפנים לשאול אתכם שאלות שלא חשבתם עליהן ובאמצעותן להבין מה התשוקות והרצונות שמתקיימים בראשכם, התשובות שלכם לשאלות אלו, עשויות להיות המפתח לפתרון החלל.
  מעצבת פנים מסוגלת להתמודד עם תשוקות סותרות, פשוט משום שזו העבודה שלה.
 3. לחסוך כסף כבר עכשיו
  ממבט ראשון אולי נראה שעבודה עם מעצבת רק תגדיל את התקציב של הפרויקט.
  המציאות מלמדת אחרת, שהרי אתם משלמים למעצבת, בין היתר, בשל היכולת שלה לתכנן ולחלק תקציב רציונלי, ולא רק על התמונה סופית יפה.
  מעצבת פנים מקצועית ומנוסה מודעת למחירים בשוק, מה עולה וכמה, עבודות ו/או עלויות החומרים, וגם תדע למצוא חלופה אם משהו יחרוג מהתקציב. לפעמים, אפשר פשוט לחדש רהיטים ישנים, להוסיף ידיות יפות, להניח שטיח מפואר על הרצפה, לשים שולחן וינטאג’ ולתלות נברשת מתאימה על מנת להשיג סגנון עיצובי מועדף ללא השקעה בבניה.
  לכן, בפועל, הסיכוי להתאכזב או להימצא באי שביעות רצון, גדול הרבה יותר במצבים שתבחרו להתקדם ללא מעצבת שמלווה את הפרויקט מראשיתו.
 4. המעצבת פשוט יודעת
  גם אם תחליטו לרכוש רהיטים מהמבחר הקיים בחנויות, תוכלו לבזבז הרבה זמן כדי להבין מה קיים, כמה עולה, ולקבל החלטה. מעצבת, שיודעת את העדיפויות שלכם, תנהל עבורכם את הסינון הראשוני בעצמה, ואתם לא תצטרכו לטבוע בקטלוגים של אינספור של היצרנים ואז למצוא את הספה המועדפת עליכם, רק בשביל לגלות שהיא לא ברמת המחיר שמתאימה לתקציב שלכם.
  כאשר תצטרכו לבחור קבלן, זה מסובך עוד יותר: ללא מעצבת, תוכלו לאסוף תגובות באינטרנט ומחברים, להכיר, וללמוד מן הטעויות שלכם. עם מעצבת פנים מנוסה, אתם אפילו לא צריכים להתעמק בזה. במהלך השנים, מעצבים בוחרים את הקבלנים הטובים ביותר ויודעים להתאים אותם למטרות הפרויקט. הודות לכך, אתם מקבל את התוצאה הצפויה ביישום הטוב ביותר.
  למעצבת אין תחליף כאשר מדובר בדברים שאינם טריוויאלים: רהיטים מעוצבים או חפצי אמנות. ברור, שאתם יכולים לטבול את עצמכם בתחום, במיוחד אם אתם מעוניינים בעיצוב.
  אבל כמה זמן זה ייקח? קשה לאדם רגיל להתמודד עם זה, כל אחד עובד ואין לו הזדמנות להשקיע יום עבודה לחיפוש רהיטים מיוחדים, תפאורה או להתמצא מהר באומנות.
  לכן, הלקוחות שלנו מזמינים שירות סיורי רכישת מוצרים בחנויות, שבסופו של דבר, חוסכים להם זמן יקר וכסף.
 5. המעצבת יודעת איך להסתיר פתרונות הנדסיים
  התקופה שאנו חיים בה, מציעה מגוון טכנולוגיות שמשפרות את איכות החיים, כגון: “בית חכם”, מערכות אוורור, מערכות אודיו ועוד.
  אם תרצו לרכוש וליישם בנכס החדש לכם פתרונות מסוג זה, יופיע באתר גם יועץ, וככל שהפתרונות שהוא מציע קוסמים לכם, כך יגדל הצורך במעצבת.
  מעצבת הפנים תדע איך ניתן ליישם את כל הטכניקה הזאת באופן שלא יבלוט לעין וישתלב באופן טבעי בסגנון העיצוב הכללי שתבחרו.
  אנחנו נוהגות לעבוד בצוות על פרויקטים, כאשר חוץ ממעצבת פנים ואדריכלית, משתלב גם מהנדס בפרויקט, וכל הצוות מחפש פיתרון להסתרת המערכות הטכנולוגיות והטמעתן בפרויקט באופן מיטבי.
 6. המעצבת שתעצור אתכם בזמן.
  המעצבת אינה מהססת לשמש כגורם המעשי, כאשר יש צורך להחזיר את הלקוח לקרקע המציאות התקציבית או האפשרית ליישום.
  לעתים קרובות, לקוחות חושבים שהם צריכים אדם שיאמר “כן” על כל הרצונות שלהם, אבל ניסיוננו המעשי הרב לימד שלקוחות דווקא זקוקים למעצבת שיודעת לומר “עצור”.
  מעצבים הם גם פסיכולוגים, הם נדרשים להבין מה לקוח צריך, איזה סוג של אווירה בבית תתאים לו, וכיצד ליישם את כל זה – וזה בעצם החלק החשוב ביותר בעבודה על הפרויקט.
  מעצבת מרגישה כאשר ללקוח כדאי לעצור, ויודעת לומר זאת בזמן, באופן שבסופו של דבר רק יגדיל את תחושת שביעות הרצון שלכם מהפרויקט.
 7. רוצים נכס ששווה יותר?
  שיפוץ ועיצוב איכותי מגדיל את שווי הנכס, ולהיפך, חלוקה מגוחכת של חדרים או עיצוב לא מתאים, יכולים להפחיד קונה פוטנציאלי במקרה שתחליטו למכור את הבית או הדירה.
  תכנון וחלוקה נכונים היא ערובה לנזילות של הנכס שלכם ולעליית ערכו.
  שיפוץ טוב מגדיל את שווי השוק של הדירה או עושה אותה יותר אטרקטיבית לדיירים.
  אם הדירה עוברת הכנה להשכרה, מעצבת מקצועית תעזור לכם לבחור פתרונות יעילים וחומרים עמידים.
 8. הבית שלכם יופיע בעיתון
  מובן שלא כולם שואפים לכך, אבל אם גם אתם הייתם רוצים שהנכס שלכם יככב במגזינים של לייףסטייל ועיצוב הבית, אז מעצבת פנים שתלווה את הפרויקט היא MUST!
  זה לא רק נעים לראות את הדירה או הבית על דפי המגזין, זה גם מגדיל את שווי של הנכס,
  כי פרסום כזה הוא סוג של סימן איכות.
  פרויקטים שמפורסמים במגזינים מבוצעים על ידי מעצבים. מעצב הוא בעל חזון, הוא רואה את התוצאה הסופית ואת המטרה, ולא רסיסים ופרטים. לפיכך, עיצוב, הוא לא רק רהיטים, טקסטיל ודקורציות, זו החוויה שאתם מרגישים כשאתם נכנסים לחלל.
 9. אפשר לקבל יותר ואת זה רק המעצבת יודעת
  עיצוב איכותי, הוא לא רק סכום של תכנון, ריהוט ופתרונות צבע. המחשבה הזו אינה מקורית, אבל מתאימה באופן אידיאלי לתיאור של פרויקט עיצוב: “השלם גדול יותר מסך חלקיו”
  אם לחבר יחד את כל האלמנטים היפים, לא תמיד נקבל תוצאה יפה. לעתים קרובות, המעצבים לא יכולים להסביר איך הם מקבלים תוצאה מסוימת, והכל בגלל שהתמונה המתקבלת היא לא רק אוסף של דברים, אלא גם “חוש שישי” שקושר אותם יחד.
 10. חיים טובים יותר
  תמונה יפה, הנאה של האורחים, פרסומים – הכול נחמד, אבל בסופו של דבר, המשימה העיקרית של מעצבת הפנים היא להפוך את החיים שלכם לטובים יותר. ולכן, נכון תמיד ליצור קשר עם מעצבת, כאשר יש לכם צורך לארגן מחדש את החיים ולהפוך אותם לנוחים, יפים ומעניינים יותר.
 11. אם אהבתם עבודות של מעצבת מסוימת, אבל התמחור שלה גבוה מהצפוי, לא כדאי למהר לפנות למעצבת אחרת רק בגלל סוגיית העלות, תמיד אפשר לדון בתקציב הפרויקט, הכולל גם את התקציב לעיצוב.

שתפו את הפוסט:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
דילוג לתוכן